Phoenix Contact
Produkt-Nr.:
1415178
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE GLAND 4.5-10MM M16 POLY
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.6245
$1.6245
10
$1.52
$15.2
50
$1.3984
$69.92
100
$1.292
$129.2
250
$1.2312
$307.8
500
$1.1552
$577.6
1000
$1.060675
$1060.675
2500
$1.05792
$2644.8
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.177" (4.50mm) |
| Thread Length | 0.354" (9.00mm) |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | M16 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Includes | Seal, Strain Relief |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | G-INB-M16 |
| Conduit Hub Size | - |