Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
1415B
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX STEEL GRAY 4"L X 5"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$23.0945
$23.0945
5
$21.7379
$108.6895
10
$20.3794
$203.794
25
$19.02128
$475.532
50
$18.68156
$934.078
100
$18.34184
$1834.184
250
$18.070064
$4517.516
500
$17.662476
$8831.238
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 20.0in² (129cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 5.000" L x 4.000" W (127.00mm x 101.60mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.1 lbs (499 g) |
| Ratings | - |
| Design | End Panel(s) |
| Thickness | 20 Gauge |
| Series | 1415 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Height | 3.070" (77.98mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1415 |