Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
141H
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TRANSFORMR AUDIO 600CT/600CT IMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$26.5525
$26.5525
10
$23.4308
$234.308
25
$22.6499
$566.2475
50
$20.30682
$1015.341
100
$19.525825
$1952.5825
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Impedance - Primary (Ohms) | 600CT |
| Insertion Loss | - |
| Frequency Range | 200Hz ~ 50kHz |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 0.460" (11.68mm) |
| Voltage - Isolation | 250V |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.780" L x 0.660" W (19.81mm x 16.76mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.038 lb (17.24 g) |
| Transformer Type | Low Profile, Open Type |
| Impedance - Secondary (Ohms) | 600CT |
| DC Resistance (DCR) - Secondary | 45Ohm |
| Series | 141 |
| DC Resistance (DCR) - Primary | 32Ohm |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Return Loss | - |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | - |
| Package | Bulk |
| Frequency Response | ±2dB |
| Power Level | 150mW |