Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
142-0731-851
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
JACK ASSEMBLY,END LAUNCH BULKHEA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$18.962
$18.962
10
$16.60125
$166.0125
25
$15.88362
$397.0905
50
$15.37119
$768.5595
100
$14.858855
$1485.8855
250
$14.039024
$3509.756
500
$13.629118
$6814.559
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Board Edge, End Launch; Panel Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | 142-0731 |