Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
142-4303-401
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RPSMA JACK STR 50 OHM CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$16.1785
$16.1785
10
$14.02295
$140.2295
25
$13.29088
$332.272
50
$13.09822
$654.911
100
$11.55713
$1155.713
250
$10.78668
$2696.67
500
$10.555564
$5277.782
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 250 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 5 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Lockwasher, 1 Nut, 1 Sleeve |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | RG-161, 174, 188, 316 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | RP-SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Crimp or Solder |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Base Product Number | 142-4303 |