Cinch Connectivity Solutions Johnson
Produkt-Nr.:
145-0701-851
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN 2.92MM END LAUNCH JACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$40.831
$40.831
10
$35.75135
$357.5135
25
$34.20608
$855.152
50
$33.10275
$1655.1375
100
$31.999325
$3199.9325
250
$30.233864
$7558.466
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 250 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Board Edge, End Launch |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | 2.92mm |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | 2.92mm |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 40 GHz |
| Base Product Number | 145-0701 |