1455-38-SS
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1455-38-SS
Beschreibung:
HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL5
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.188" (4.76mm)
Between Board Height 0.188" (4.78mm) 3/16"