Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
1456KK4WHCWW
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONSOLE ALUM 10.18"L X 10.48"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$92.663
$92.663
5
$86.4823
$432.4115
10
$84.9376
$849.376
25
$83.3929
$2084.8225
50
$82.15752
$4107.876
100
$80.304355
$8030.4355
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 107in² (690cm²) |
| Color | Black, Gray |
| Material | Metal, Aluminum; Wood |
| Size / Dimension | 10.480" L x 10.180" W (266.19mm x 258.57mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Design | Slanted Top |
| Thickness | 0.081" (2.06mm) |
| Series | 1456 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Console |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Slope, 30°, Walnut Side Panels |
| Height | 4.210" (106.93mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1456 |