1456T-38-B
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1456T-38-B
Beschreibung:
HEX SPACERPLAIN BRASS5/8 HEX X 9
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.281" (7.14mm)
Between Board Height 0.281" (7.14mm) 9/32"