1474-38-SS
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1474-38-SS
Beschreibung:
HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL5
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 1.375" (34.93mm)
Between Board Height 1.375" (34.93mm) 1 3/8"