1494-38-SS
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1494-38-SS
Beschreibung:
HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL3
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4" Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.688" (17.46mm)
Between Board Height 0.688" (17.48mm) 11/16"