1496-38-SS
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1496-38-SS
Beschreibung:
HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL3
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.750" (19.05mm) 3/4" Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.813" (20.64mm)
Between Board Height 0.813" (20.65mm) 13/16"