Weidmüller
Produkt-Nr.:
1498900000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
INSERT FEMALE 6POS+1GND SCREW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$26.144
$26.144
10
$22.8893
$228.893
25
$21.90054
$547.5135
50
$21.19412
$1059.706
100
$20.487605
$2048.7605
250
$19.357276
$4839.319
500
$18.792102
$9396.051
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 6+Ground |
| Termination Style | Screw |
| Housing Material | Polycarbonate (PC), Glass Filled |
| Size | 6 |
| Voltage Rating | 400V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 35A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Rockstar® HSB |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Weidmüller |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |