14STRBLUGXL250
Remington Industries
Produkt-Nr.:
14STRBLUGXL250
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 14AWG BLUE 250'
Auf Lager : 47
Benutzer handbuch
Operating Temperature 125°C
Cable Type Hook-Up, Automotive
Jacket (Insulation) Thickness 0.019" (0.48mm)
Jacket (Insulation) Material Polyethylene (XLPE)
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG
Ratings -
Series GXL
Length 250.0' (76.2m)
Voltage 60V
Jacket Color Blue
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.114" (2.89mm)