14STRBROTXL100
Remington Industries
Produkt-Nr.:
14STRBROTXL100
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 14AWG BROWN 100'
Auf Lager : 50
Benutzer handbuch
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG
Series TXL
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 60V
Jacket Color Brown
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.103" (2.62mm)