14STRGRAGXL25
Remington Industries
Produkt-Nr.:
14STRGRAGXL25
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 14AWG 60V GRAY 25'
Auf Lager : 48
Benutzer handbuch
Operating Temperature 125°C
Cable Type Hook-Up, Automotive
Jacket (Insulation) Thickness 0.019" (0.48mm)
Jacket (Insulation) Material Polyethylene (XLPE)
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG
Ratings -
Series GXL
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 60V
Jacket Color Gray
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.114" (2.89mm)