14STRGRATXL25
Remington Industries
Produkt-Nr.:
14STRGRATXL25
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 14AWG 60V GRAY 25'
Auf Lager : 50
Benutzer handbuch
Operating Temperature 125°C
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG
Series TXL
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 60V
Jacket Color Gray
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.103" (2.62mm)