1.5-25-FMV02
3M (TC)
Produkt-Nr.:
1.5-25-FMV02
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
1.5" X 25 YARDS
Benutzer handbuch
Shape Rectangle
Legend (Text) Void
Outside Pipe Diameter (Max) -
Product Status Active
Legend (Symbol Only) No Symbol
Ratings -
Language English
Mfr 3M (TC)
Features Tamper Proof
Material - Body Polyester
Width 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Print Type Pre-Printed, Printable (Thermal Transfer)
Applications General
Application Specifics Notice
Mounting Type Adhesive
Arrangement Text Only
Series FMV02
Length 900.000" (22860.00mm)