Curtis Industries
Produkt-Nr.:
1521
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BARRIER STRP 21CIRC 0.375"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.4715
$9.4715
10
$8.1092
$81.092
25
$7.7387
$193.4675
50
$6.95647
$347.8235
100
$6.58597
$658.597
250
$5.968584
$1492.146
500
$5.556949
$2778.4745
1000
$5.248228
$5248.228
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 110°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | - |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | 1500 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Mfr | Curtis Industries |
| Pitch | 0.375" (9.53mm) |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Polyphenylene Oxide (PPO) |
| Number of Circuits | 21 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 42 |