1536-D-2-SS
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1536-D-2-SS
Beschreibung:
ROUND SWAGE SPACERPLAIN STAINLES
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.090" (2.29mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.250" (6.35mm) 1/4"
Weight -
Series -
Length - Overall 0.603" (15.30mm)
Between Board Height 0.438" (11.13mm) 7/16"