1550WKBK
Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
1550WKBK
Beschreibung:
BOX ALUM BLACK 5.512"L X 4.016"W
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Area (L x W) 22.1in² (143cm²)
Color Black
Material Metal, Aluminum
Size / Dimension 5.512" L x 4.016" W (140.00mm x 102.01mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP66
Design Cover Included
Thickness 0.079" (2.01mm)
Series 1550W
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Container Type Box
Mfr Hammond Manufacturing
Features Watertight
Height 3.016" (76.61mm)