Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
1554G2GYSL
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX PLSTC GRAY/SM 4.72"LX3.54"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$23.1325
$23.1325
5
$21.7683
$108.8415
10
$20.40885
$204.0885
25
$19.04788
$476.197
50
$18.70778
$935.389
100
$18.36768
$1836.768
250
$18.0956
$4523.9
500
$17.687423
$8843.7115
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 16.7in² (108cm²) |
| Color | Gray, Smoke Cover/Door |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Size / Dimension | 4.724" L x 3.543" W (120.00mm x 89.99mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.51 lb (231.33 g) |
| Ratings | IP68, NEMA 4,4X,12,13, UL-508 |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Series | 1554 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Card Guides, PCB Supports, Watertight |
| Height | 3.150" (80.00mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1554 |