1561T-C-3-B
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1561T-C-3-B
Beschreibung:
HEX SWAGE SPACERPLAIN BRASS1/4 H
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.101" (2.57mm)
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.291" (7.40mm)
Between Board Height 0.156" (3.96mm) 5/32"