1561T-D-2-S
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
1561T-D-2-S
Beschreibung:
HEX SWAGE SPACERPLAIN STEEL1/4 H
Benutzer handbuch
Diameter - Inside 0.090" (2.29mm)
Color -
Material Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.321" (8.15mm)
Between Board Height 0.156" (3.96mm) 5/32"