157142B12803
Würth Elektronik
Produkt-Nr.:
157142B12803
Hersteller:
Würth Elektronik
Beschreibung:
WL-T7DS 7 SEGMENTS DISPLAY THT S
Auf Lager : 72
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Color Blue
Current - Test 20mA
Size / Dimension 0.748" H x 0.496" W x 0.325" D (19.00mm x 12.60mm x 8.25mm)
Millicandela Rating 32mcd
Product Status Active
Series WL-T7DS
Power Dissipation (Max) 76mW
Common Pin Common Anode
Package / Case 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Number of Characters 1
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.56" (14.20mm)
Mfr Würth Elektronik
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3V