1584C15RP
Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
1584C15RP
Beschreibung:
CORD 14AWG 5-15P - TERM/WIR 15'
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
1st Connector NEMA 5-15P, Right Angle
Voltage Rating 125VAC
Color Black
Current Rating (Amps) 15A
2nd Connector Terminals and Wire Lead
Shielding -
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG