1590WXBK
Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
1590WXBK
Beschreibung:
BOX ALUM BLACK 5.717"L X 4.772"W
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Area (L x W) 27.3in² (176cm²)
Color Black
Material Metal, Aluminum
Size / Dimension 5.717" L x 4.772" W (145.21mm x 121.21mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP65
Design Cover Included
Thickness 0.089" (2.26mm)
Series 1590W
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Container Type Box
Mfr Hammond Manufacturing
Features Watertight
Height 2.220" (56.39mm)