Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
1593JBK
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX ABS BLACK 2.608"L X 2.608"W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.9045
$3.9045
5
$3.5663
$17.8315
10
$3.22715
$32.2715
25
$2.88724
$72.181
50
$2.71738
$135.869
100
$2.54752
$254.752
250
$2.37766
$594.415
500
$2.335176
$1167.588
1000
$2.29273
$2292.73
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 6.80in² (43.9cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 2.608" L x 2.608" W (66.24mm x 66.24mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.091 lb (41.28 g) |
| Ratings | - |
| Design | Hand Held, Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | 1593 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | PCB Supports |
| Height | 1.083" (27.51mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1593 |