15BJ190AH
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
15BJ190AH
Beschreibung:
TVS DIODE 190VWM UNI
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.9A
Applications Automotive, Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 211V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 307V
Package / Case DO-221AA, SMB Flat Leads
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 190V