15GSE2150E
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
15GSE2150E
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE CARTRIDGE 150A 15.5KVAC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications Transformer Protection
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 150A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 60kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 21.875" L x 3.000" W x 6.380" H (555.63mm x 76.20mm x 162.05mm)