1.5KE47A-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
1.5KE47A-TP
Paket:
DO-201AE
Beschreibung:
TVS DIODE 40.2VWM 64.8VC DO201AE
Auf Lager : 1200
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 44.7V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-201AE
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.8V
Package / Case DO-201AE, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 40.2V