1.5KE51A-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
1.5KE51A-TP
Paket:
DO-201AE
Beschreibung:
TVS DIODE 43.6VWM 70.1VC DO201AE
Auf Lager : 550
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 48.5V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-201AE
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 70.1V
Package / Case DO-201AE, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 43.6V