1.5KE68CA-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
1.5KE68CA-TP
Paket:
DO-201AE
Beschreibung:
TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO201AE
Auf Lager : 1190
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 64.6V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-201AE
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 92V
Package / Case DO-201AE, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 58.1V