1.5KE75ARL4
onsemi
Produkt-Nr.:
1.5KE75ARL4
Hersteller:
onsemi
Paket:
Axial
Beschreibung:
TVS DIODE 64.1VWM 103VC AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 14.6A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.3V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Series Mosorb™
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Package / Case DO-201AD, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64.1V