15KPA30CA/B
YAGEO
Produkt-Nr.:
15KPA30CA/B
Hersteller:
YAGEO
Beschreibung:
15KPA, P600, 30V, 50.7V, BOX
Auf Lager : 300
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 297.8A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 33.51V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 50.7V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30V