15M1510-3
Staco Energy Products Company
Produkt-Nr.:
15M1510-3
Beschreibung:
MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 15A
Benutzer handbuch
Series 1500
Type Panel Mount
Input Type Terminals
Size 8.310" L x 7.250" W x 20.380" H (211.07mm x 184.15mm x 517.65mm)
Output Type Terminals
Voltage - Supply 240VAC
Voltage - Output 240VAC, 280VAC
Mfr Staco Energy Products Company
Constant Current Load - Max 15A (7.26kVA)