15NLE3250E
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
15NLE3250E
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE CARTRIDGE 250A 15.5KVAC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications Transformer Protection
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 250A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 60kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 23.875" L x 3.000" W x 9.750" H (606.43mm x 76.20mm x 247.65mm)