1.5RD304SS-10
Remington Industries
Produkt-Nr.:
1.5RD304SS-10
Beschreibung:
1-1/2" DIAMETER, 304 STAINLESS S
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Stainless Round Rod
Specifications 1.500" Dia x 10.000" L (38.10mm x 254.00mm)