1.5SMC10A/TR7
YAGEO
Produkt-Nr.:
1.5SMC10A/TR7
Hersteller:
YAGEO
Paket:
DO-214AB (SMC)
Beschreibung:
1.5SMC, DO-214AB, 8.55V, 14.5V,
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 104.8A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 9.5V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Series 1.5SMC
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.5V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 8.55V