1.5SMC27AT3
onsemi
Produkt-Nr.:
1.5SMC27AT3
Hersteller:
onsemi
Paket:
SMC
Beschreibung:
TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC SMC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 40A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 25.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMC
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 37.5V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 23.1V