HellermannTyton
Produkt-Nr.:
169-60018
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SLIT WRAP 3/8" X 100' BLK/GRY
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$95.2375
$95.2375
5
$89.2886
$446.443
10
$83.3359
$833.359
20
$79.168725
$1583.3745
50
$77.38282
$3869.141
100
$75.5972
$7559.72
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 149°C |
| Color | Black, Gray |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Liquid Protection | Fluid Resistant, Water Resistant |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Slit Harness |
| Series | CTN |
| Type | Slit Wrap |
| Length | 100' (30.48m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.375" (9.53mm) |
| Environment Protection | Weather Resistant |
| Mfr | HellermannTyton |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | 0.497" (12.62mm) |
| Abrasion Protection | Fray Resistant, Puncture Resistant |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.380" (9.65mm) |
| Wall Thickness | 0.005" (0.13mm) |
| Features | Dispenser Box Supplied, Vibration Resistant |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Base Product Number | 169-60 |
| Heat Protection | - |