16STRBROSXL25
Remington Industries
Produkt-Nr.:
16STRBROSXL25
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 16AWG BROWN 25'
Auf Lager : 49
Benutzer handbuch
Operating Temperature 125°C
Cable Type Hook-Up, Automotive
Jacket (Insulation) Material Polyethylene (XLPE)
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Series SXL
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 60V
Jacket Color Brown
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.118" (3.00mm)