16STRREDGPT25
Remington Industries
Produkt-Nr.:
16STRREDGPT25
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 16AWG 60V RED 25'
Auf Lager : 100
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Ratings -
Series GPT
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 60V
Jacket Color Red
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.103" (2.62mm)