17-HD750B-C
Qualtek
Produkt-Nr.:
17-HD750B-C
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING BLK 120LB 2.461'
Benutzer handbuch
Tensile Strength 120 lbs (54.43 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 17
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features UV Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 2.461' (750.00mm)
Package Bulk
Width 0.300" (7.62mm)
Length - Approximate 29.5"
Bundle Diameter 8.90" (226.10mm)