17-I150B-M
Qualtek
Produkt-Nr.:
17-I150B-M
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING BLK 40LBS 5.91"
Auf Lager : 170
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Tensile Strength 40 lbs (18.14 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 17
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features UV Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 0.492' (150.00mm, 5.91")
Package Bulk
Width 0.141" (3.58mm)
Length - Approximate 6"
Bundle Diameter 1.42" (36.00mm)