17-I200B-M
Qualtek
Produkt-Nr.:
17-I200B-M
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING BLK 40LBS 7.87"
Benutzer handbuch
Tensile Strength 40 lbs (18.14 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 17
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features UV Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 0.656' (200.00mm, 7.87")
Package Bulk
Width 0.141" (3.58mm)
Length - Approximate 7.75"
Bundle Diameter 2.07" (52.50mm)