17-I370B-M
Qualtek
Produkt-Nr.:
17-I370B-M
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING BLK 40LBS 1.214'
Benutzer handbuch
Tensile Strength 40 lbs (18.14 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 17
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features UV Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 1.214' (370.00mm)
Package Bulk
Width 0.141" (3.58mm)
Length - Approximate 14.5"
Bundle Diameter 4.17" (105.92mm)