17-S280N-M
Qualtek
Produkt-Nr.:
17-S280N-M
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING NAT 50LBS 11.02"
Benutzer handbuch
Tensile Strength 50 lbs (22.68 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Natural
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 17
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features -
Shelf Life -
Length - Actual 0.919' (280.00mm, 11.02")
Package Bulk
Width 0.189" (4.80mm)
Length - Approximate 11"
Bundle Diameter 2.94" (74.68mm)