17-S430N-C
Qualtek
Produkt-Nr.:
17-S430N-C
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING NAT 50LBS 1.411'
Benutzer handbuch
Tensile Strength 50 lbs (22.68 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Natural
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 17
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features -
Shelf Life -
Length - Actual 1.411' (430.00mm)
Package Bulk
Width 0.189" (4.80mm)
Length - Approximate 17"
Bundle Diameter 4.82" (122.43mm)