HARTING
Produkt-Nr.:
17051331203
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN HEADER 133POS 2MM PRESS-FIT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.83
$10.83
10
$9.5988
$95.988
25
$9.22906
$230.7265
50
$8.86008
$443.004
100
$8.36779
$836.779
250
$7.62945
$1907.3625
500
$7.137236
$3568.618
1000
$6.546574
$6546.574
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 + 2 |
| Number of Positions | 133 (95 + 38 Ground) |
| Voltage Rating | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Contact Finish | Gold or Gold-Palladium |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | Backplane-to-Daughtercard |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | har-bus® HM |
| Connector Style | B 19 |
| Mfr | HARTING |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tube |